O nás

Zveme Vás k návštěvě salonu UNO DUE na Praze 1, Vodičkova 10! My jsme přestěhovali z Prahy 2.

Zkušený personál, kvalitní služby, příjemná atmosféra a příznivé ceny jsou klíčem k splnění vašich přání. Beauty salon UNO DUE= Alexis beauty salon nabízí vám kadeřnické služby a holičství, barvení technikou Ombre, Balayage, Shatush. Jsme specialisté na kosmetiku, manikúru a pedikúru, depilaci teplým voskem, cukrovou pastou (brazilská depilace), nejen pro ženy, ale i pro muži. Lakování gelovým lakem, shellac, francouzské lakování, modeláž gelových nehtů, p-shine, japonská manikúra. Lymfodrenáž a peelingy. Tvarování, úprava a korekce obočí, barvení řas. Dlouhodobá fixace obočí a laminování řas. Prodlužování a zahušťování řas 1D, 2D 3D, 4D, 5D, 6D, denní a večerní líčení, svatební účesy a make up. 

Biolage kosmetika pro kadeřnictví je přínosem pro vaše vlasy. Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku Matrix a Kaaral. Profesionální kosmetika na obličej Renew  Christina.

Parafínové zábaly na ruce a nohy, chemický peeling. 

Napište nám zprávu a my se Vám ozveme co nejdříveMáme otevřeno v sobotu a neděli dle rezervací. Před víkendem je možné provést předběžnou rezervaci na uvedený termín. Máme dostatečnou kapacitu na služby i bez objednání. Zakoupení dárkových poukazů na recepci salonu nebo přes internet

 

  

  

  

 

Aktuality
Super cena! Laminace řas
Laminace řas za 800,- Kč Prodlužování řas 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D od 1000,- Kč
Brow bar: fixace obočí
Brow bar v Praze: dlouhodobá fixace obočí + korekce obočí 
Novinka Bio-perm trvalá!
Novinka Bio-perm trvalá!
Menu
X