O nás

Rádi bychom vás pozvali do našeho salonu UNO DUE v Praze 1 na adrese Vodičkova 10! Nedávno jsme se přestěhovali z Prahy 2.

S naším zkušeným personálem, kvalitními službami, příjemnou atmosférou a atraktivními cenami se postaráme o to, aby se vaše přání stala skutečností. Beauty salon UNO DUE, také známý jako Alexis beauty salon, nabízí širokou škálu služeb:

Kadeřnické služby a holičství: Jsme odborníci na různé střihy a účesy pro všechny typy vlasů.

Barvení vlasů technikou Ombre, Balayage, Shatush: Dáme vašim vlasům jedinečný a moderní vzhled.

Kosmetické služby: Nabízíme péči o pleť, chemický peeling. Depilaci teplým voskem nebo cukrovou pastou (včetně brazilské depilace), jak pro ženy, tak i pro muže.

Nehtová péče: manikúru, pedikúru, lakování gelovým lakem, shellac, francouzské lakování, modelování gelových nehtů, p-shine, a japonská manikúra.

Úprava obočí a prodlužování řas: tvarování a úprava obočí, laminace obočí= dlouhodobá fixace obočí, barvení řas, laminování řas, prodlužování a zahušťování řas (1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D)

Další služby: lymfodrenáž, peelingy, denní a večerní líčení, svatební účesy a make-up, masáž těla.

Pro péči o vlasy používáme biolage kosmetiku Matrix a Kaaral. Naši kosmetičtí odborníci také pracují s profesionální kosmetikou Renew Christina pro péči o pleť. Můžete si také dopřát parafínové zábaly na ruce a nohy a masáž.

Napište nám zprávu a co nejdříve se vám ozveme. Otevřeno máme v sobotu a neděli na základě rezervací, a před víkendem můžete provést předběžnou rezervaci na vámi preferovaný termín. Dárkové poukazy na naše služby můžete zakoupit jak dálkově online nebo na recepci salonu.

https://www.facebook.com/unoduesalony                                                              https://www.instagram.com/uno_due_salon/

  

  

  

Aktuality
Brow bar: fixace obočí
Brow bar v Praze: laminace + korekce obočí 600 CZK
Super cena! Laminace řas
Laminace řas od 900,- Kč Prodlužování řas 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D od 1100,- Kč
Modeláž nehtu ve stylu Stiletto
Modeláž nehtu ve stylu Stiletto. Design Stiletto, extrém dlouhé gelové nehty.
Menu
X