O nás

Zveme Vás k návštěvě salónu UNO DUE na Praze 1!

Zkušený personál, kvalitní služby, příjemná atmosféra a příznivé ceny jsou klíčem k splnění vašich přání. Salón UNO DUE nabízí vám kadeřnické služby a holičství, barvení technikou Ombre, Balayage, Shatush. Jsme specialisté na kosmetiku, manikúru a pedikúru, depilaci teplým voskem, cukrovou pastou (brazilská depilace), nejen pro ženy, ale i pro můži. Lakování gel-lakem, shellac, francouzské lakování, modeláž gelových nehtů, P-Shine, japonská manikúra. Lymfodrenáž, zábaly a peelingy. Tvarování, úprava a korekce obočí, barvení řas. Prodlužování a zahušťování řas 1D, 2D 3D, líčení, make up. 

Biolage kosmetika pro kadeřnictví je přínosem pro vaše vlasy. Použiváme kvalitní vlasovou kosmetiku Matrix a Kaaral, Sebastian. Kosmetika na obličej Dermalogica, Christina, profesionální kosmetika Renew, Holyland.

Parafínové zábaly na ruce a nohy, chemický peeling. Ale v kadeřnictví neprovádíme rasta pletení copánků.

Napište nám zprávu a my se Vám ozveme co nejdříve. Máme otevřeno v neděli dle rezervaci. Máme otevřeno o víkendu: jmožné provést předběžnou rezervaci na uvedený termín. Máme dostatečnou kapacitu na služby i bez objednání.

 

  

  

  

 

Aktuality
Ultrazvukové čištění pleti
Ultrazvukové čištění pleti
Dlouhodobá fixace obočí
Dlouhodobá fixace obočí + korekce obočí za 500,- Kč Dlouhodobá fixace obočí + korekce obočí + barvení barvou za 600,- Kč
Novinka Bio-perm trvalá!
Novinka Bio-perm trvalá!